fbpx

Дайджест Аналітичного Центру Industry4Ukraine

Дайджест

Дайджест Industry4Ukraine № 7. Інструменти експортної підтримки для середньо- та високотехнологічних промислових секторів

Перезапуск експортних стратегій і в їхніх рамках конкретних програм та інструментів цільової підтримки — очевидний та необхідний крок з огляду на геополітичний та економічний стан нашої країни.

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест Industry4Ukraine № 6. Інтеграція в глобальні ланцюги доданої вартості

Інтеграція в глобальні ланцюги доданої вартості (ГЛДВ) – це один з головних визнаних інструментів економічного розвитку у світі. ЮНІДО та інші міжнародні організації наполегливо рекомендують його як обов’язковий для використання ...

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест Industry4Ukraine № 5. Кластери – як драйвери розвитку та протидії кризовим явищам

В цьому аналітичному дайджесті ми досліджуємо цю спроможність адекватно реагувати на зміни з боку регіональних та галузевих кластерів, що є одні із найбільших відомих та розвинутих видів економічних об'єднань у світі.

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест Industry4Ukraine № 4 (20–30 квітня). Цифрові технології для протидії COVID-19

В 4-му випуску аналітичного дайджесту Industry4Ukraine ми розбирались, як на ситуацію з COVID-19 реагують цифрові спільноти, як та які технології допомагають в боротьбі з пандемією в Україні і як наші кращі практики відповідають світовим.

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест № 3 (6–11 квітня). Чи відбудеться мобілізація національних виробників в боротьбі з COVID-19

Уряд мовчить щодо національного плану дій з виробництва товарів критичного значення, тоді як активізуються громадські рухи та об'єднання. Чи побачить Україна єдиний, національний план дій для власних виробників – головна тема випуску.

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест № 2 (30 березня – 4 квітня). Чи ефективні уряд та професійні спільноти в негайних рішеннях

Зараз потрібно максимально зменшити негативні наслідки коронавірсу – і для людей, і для економіки. Чи достатньо ефективним є український уряд та професійні спільноти в цих негайних рішеннях? – читайте далі.

Читати дайджест
Дайджест

Дайджест № 1 (23–28 березня). Головні чинники впливу на розвиток промисловості та хайтек в Україні

На наших очах формується ряд нових тенденцій, частина з яких матиме стійкий довгостроковий характер. Ми намагались відібрати ті, які стають головними чинниками впливу на розвиток промисловості та хайтек в Україні.

Читати дайджест