Ресурси

Нова промислова стратегія України

Нова промислова стратегія розроблена департаментом промислового розвитку Міністерства економічного розвитку та торгівлі України в період 2017–2018 за участю представників широких бізнес-кіл. Стратегія не є затвердженою Кабінетом міністрів України й все ще перебуває в стані очікування.

Більше – за посиланням.

Нова інноваційна стратегія України

Нова інноваційна стратегія України розроблена Міністерством Освіти та Науки України в 2018. Пройшла кілька узгоджень з громадськими та науковими колами. Не затверджена.

Більше – за посиланням.

Комітет промислової політики Верховної ради

На сайті комітету опубліковані новини, заяви, стенограми засідань, законодавчі акти в сфері промислової політики.

Більше – за посиланням.

Маніфест роботодавців України

Маніфест роботодавців підготовлений Федерацією роботодавців України в 2019 році. Федерація об’єднує більше 6000 промислових підприємств. Маніфест містить ключові середньострокові цілі та завдання, які ФРУ пропонує для економіки України.

Більше – за посиланням.

Хартія руху «Індустрія 4.0 в Україні»

Національний рух «Індустрія 4.0 в Україні» створений 2019 року. Хартія описує загальні положення щодо об’єднання ключових стейкхолдерів – промисловців, ІТ та промислового інжинірингу.

Більше – за посиланням.

Комунікаційна платформа
«Технічне регулювання в Україні»

Платформи створена для підвищення обізнаності представників бізнесу щодо практичних аспектів використання засобів технічного регулювання, стандартизації та метрології. Головним завданням є забезпечення  принципу “єдиного інформаційного вікна” доступу широкого кола користувачів до всієї необхідної інформації щодо технічних регламентів, процедур оцінки відповідності, акредитації, стандартизації,  метрології та метрологічної діяльності.

Більше – за посиланням.

Industry4Europe

Подібний сайт, створений до виборів в Європарламент весною 2019. Прийнятий маніфест – спільну заяви узгодили більше 500 європейський промислових асоціацій. Серед них – вимога продовження інвестицій в промисловий розвиток та створення посади віце-прем’єра промислової політики.

Більше – за посиланням.