Економічний фронт – кластерна мобілізація

Війна РФ проти України вже нанесла величезні людські та матеріальні втрати нашій державі. Й ця ситуація продовжується – наші регіони, промислові підприємства, інфраструктурні об’єкти продовжують щодня зазнавати руйнувань. Але не зважаючи на всі труднощі, наша перемога в цій війні неможлива без стійкої економіки, орієнтованої, в першу чергу на критичні індустрії. Ситуація складна. Згідно опитувань кількох провідних бізнес-об’єднань та аналітичних агенцій, в перші 3 тижні війни зупинили роботу до 80% МСП України. На минулому тижні президент та прем’єр закликали підприємства повертатись до роботи. Й причини очевидні – без економіки, без промисловості ми не можемо перемагати.

Питання мобілізації кластерних спільнот України та узгодження спільних позицій будуть розглядатись на вебінарі 18 березня з 15 до 16 год.

Головні питання в обговоренні:

  • Огляд всіх ініціатив платформи Industry4Ukraine.
  • Запуск «вікна допомоги» на кластерній платформі ЕССР – перші результати.
  • Питання імпорту – експорту.
  • Порядок приєднання до робочих груп.

Вебінар призначений для координаторів кластерів України промислових та хайтек секторів, їх учасників та партнерських організацій. Кращі практики та вже розвинуті інструменти продемонструють керівники робочих комітетів платформи Industry4Ukraine, Українська асоціація меблевиків, АППАУ, швейні кластери Хмельниччини та Рівенщини, експерти платформи.

Для участі в вебінарі – заповніть реєстраційну форму: