Кращі практики у співпраці експертів, 1 лютого, з 14:00 до 15:30 год

В 2020 в українській Індустрії 4.0 було чимало проектів, міні-проектів розвитку політик та програм державотворення чи просто ініціатив, де визначальну роль відіграють методи колективної співпраці. Досить згадати ініціативи 2020 як формування стратегії інтеграції в глобальні ланцюги доданої вартості, роботи Аналітичного центру з виробленням анти-кризових рекомендацій з початком COVID-19, спробу об’єднати представників сектору MedTech, проекти розробки Національної програми кластерного розвитку до 2027, розробку гайду «Інструменти промислової політики», пропозиції до НЕС 2030 тощо. Ці ініціативи об’єднали понад 40 експертів, окремі продовжуються й досі – зокрема в в проектах ClusteRISE,  «Інтеграція 4.0» чи в розробці постанови КМУ про Центри 4.0. Попередньо ми визначили, що ефективні й відлагоджені процеси колективної співпраці – є одними з ключових факторів успіху. Зокрема, стаття про важливість розподілу ролей й акценту на правильних процесах – інструментах є першою спробою систематизації в сфері експертної співпраці в Індустрії 4.0.

Що ще важливо, – це визначити, яким є кращий досвід в Україні, як визначення головних перешкод колективної співпраці експертів й відповідно методів їх подолання,  – це ми й будемо обговорювати на вебінарі 1 лютого.

В програмі:

  • Досвід проектів співпраці в проектах Індустрії 4.0 – кращі практики та головні виклики (Юрчак Олександр, координатор руху І4.0).
  • Кращі практики діджитал для співпраці в спільнотах (Максим Семенчук, координатор руху IMPACT UA).
  • Українські парадигми в контексті світових змін в інноваційній сфері (Скиба Микола, експерт Інституту майбутнього з питань освіти та інновацій).
  • Відкрита дискусія з аудиторією.

Участь в вебінарі є безкоштовною за умови реєстрації.