Лідерство міжнародних брендів під час війни, 26 квітня, 16:00, онлайн

Війна змушує нас змінювати власні уявлення про лідерство та лідерів. І це стосується не тільки військових, політиків, урядовців – але й бізнесу. Ми бачимо одні бренди, які з перших днів війни були з нашими містами, спільнотами, але також зі своїми клієнтами та допомагали їм, чим могли. Й інші – які не тільки залишили ринок України, вони й досі працюють в РФ! В брендів є також загальна проблема орієнтації на гуманітарну допомогу, тоді як лічені з них створили цільові програми допомоги для клієнтів та партнерів, – й для того, щоб спільно тримати економічний фронт в Україні. Резюмуючи ситуацію в березні та квітні, очевидно, що учасникам ринку та професійним спільнотам промислових хайтек необхідні не тільки надійні бренди – імпортери, – нам потрібні справжні лідери. Ті, які мають публічну позицію щодо роботи своїх брендів в РФ, ті, які виробляють програми допомоги своїм партнерам, які кооперуються з волонтерами та проф. спільнотами, які, зрештою, швидко реагують на нові запити та виклики ринку, спільнот та всього суспільства.  

26 квітня ми запрошуємо керівників міжнародних компаній, а також учасників платформи Industry4Ukraine, Українського кластерного альянсу (УКА), наших партнерів обговорити та представити свої приклади лідерства на своїх ринках. 

В програмі: 

  • Огляд позицій міжнародних брендів (аналітика РГ УКА).
  • Цільова модель – критерії лідерства під час війни .
  • Приклади лідерства брендів на українському ринку (перелік спікерів уточнюється).
  • Дискусія.

Організатори події – координаційний штаб УКА.

Захід відбудеться 26 квітня з 16:00 до 17:30. Модератор – Юрчак Олександр, керівник коорд. штабу УКА, ген. директор АППАУ.

До виступів запрошуються представники українських та міжнародних компаній, лідерів ринків промислової автоматизації та електротехніки, ІТ, промислової електроніки та інжинірингу. Ваші заявки для виступів надсилайте на е-адресу info@industry4ukraine.net

Для участі в заході необхідна реєстрація: