ТІНЬОВА ЕКОНОМІКА: ЇЇ ЗНАЧЕННЯ В ЕКОНОМІЧНІЙ СИСТЕМІ УКРАЇНИ І ЧИ МОЖЕ ВОНА СТАТИ РЕСУРСОМ РОЗВИТКУ

29 жовтня з 14:30 до 17:00

Запрошуємо Вас взяти участь у третьому круглому столі із серії обговорень шляху сучасного індустріального розвитку описаного в роботі «Економічне відродження через індустріальний розвиток України» (http://www.expert.kiev.ua/Renaissance2020.pdf).Тема обговорення «Тіньова економіка: її значення в економічній системі України і чи може вона стати ресурсом розвитку».

Справжній обсяг економіки країни нереально визначити без урахування її тіньової частини. Якими є обсяги економіки поза обліком в Україні? Який ресурс вона приховує і чи може він стати джерелом фінансування новітнього індустріального розвитку держави?

Для відповіді на це питання в рамках роботи «Економічне відродження через індустріальний розвиток України» було проведено окреме дослідження «Аналіз дохідної частини зведеного бюджету та оцінка обсягів тіньової економіки України в 2018 році». Його висновки дозволили відповісти на ряд важливих питань, зокрема, скільки не доотримує бюджет, якими реально є доходи людей і чи може Україна фінансувати капітальні інвестиції із внутрішніх ресурсів, не покладаючись на зовнішні запозичення.

Дане дослідження буде представлено на круглому столі. На обговорення виносяться наступні питання:

  1. Що таке тіньова економіка, її обсяг в Україні і де вона формується.
  2. Значення тіньової економіки в економічній системі країни. Чи є вона фактором соціальної стабільності.
  3. Тіньова економіка як ресурс розвитку України.Як будівництво сучасних заводів скорочує економіку поза обліком.

Обговорення проводиться за підтримки представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. Партнерами заходу є Торгово-промислова палата України, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Інститут суспільно-економічних досліджень, платформа «Industry4Ukraine», GMK Center, аналітичний центр «Інститут міжнародних економічних досліджень».

До дискусії запрошені провідні економісти і експерти, представники бізнесу, виконавчої та законодавчої влади, громадянського суспільства.Сесія буде складатись із пленарної частини та експертного обговорення. Протягом пленарного засідання буде представлено три презентації.

Формат зустрічі – он-лайн (ZOOM) та оф-лайн для спікерів. Для участі у заході і отримання посилання на підключення необхідно заповнити Реєстраційну форму. 

З будь-яких питань просимо звертатись за телефоном +38(050)930-92-82 або на електронну пошту ann@expert.kiev.ua

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>