Смарт-спеціалізація в Києві та Київській області: харчова, фарма та біо-фарма

Круглий стіл 2 грудня, з 14 до 16 години, онлайн

В рамках проекту «Інтеграція 4.0» відбулись перші обговорення щодо стану інноваційних екосистем в промисловості по 4-м регіонам України. Вони виявили готовність всіх сторін до співпраці, але разом з тим певні труднощі організаційного процесу. Зокрема, типовою проблемою зближення науки-бізнесу-влади та громадського сектору є відсутність або слабкі напрацювання в напрямі розвитку інвестиційних проектів, а також проектів по розвитку інфраструктури інноваційних екосистем на регіональному рівні.

Отже, 2 грудня в режимі онлайн відбудеться круглий стіл – обговорення питань розвитку інноваційної екосистеми м. Києва та Київської області, в галузях харчової промисловості, фармацевтичної галузі та біо-фармацевтичної. Вказані галузі визначені одними з ключових секторів в цих регіонах.

Головні питання дискусії

  • Статус проекту смарт-спеціалізації по вказаним галузям в Києві та області
  • Спільноти та категорії учасників інноваційних екосистеми, які вже залучені до процесу інноваційного розвитку вказаних галузей: статус, напрацювання, формати співпраці, успіхи та проблемні питання
  • Які вже є робочі формати стратегічного планування та розвитку за вказаними напрямами, хто яку грає в них роль
  • Роль кластерів в інноваційному розвитку регіону, їх статус
  • Пропозиції конкретних проектів та програм на 2021.

В якості спікерів до обговорення цих питань запрошуються представники НДІ та університетів, розробників, промислових підприємств, які мають напрацювання в інноваційному розвитку харчової, фармацевтичної та біо-фармацевтичної галузей, а також представники цих галузей.

Захід відбувається за підтримки відділу стратегічного планування Київської обласної державної адміністрації та Інституту економіки та прогнозування НАН України.

З доповіями виступлять – Юрчак Олександр (АППАУ), Кабальский Геннадій (ВГ “Техінсервіс”), Литовченко Андрій (МНТЦ “Агробіотех”), Павлишин Микола (УкрНДІПВТ імені Л. Погорілого), Правдива Олександра, (ГО “Клуб економістів”- аналітичний центр кластеру “Агробіотех”), Віталий Грига (Інститут Економіки та Прогнозування, НАН України), Андрій Старжинський (SoftElegance).

По результатам зустрічі будуть вироблені пропозиції до включення в план дій регіонального розвитку вказаних регіонів.

Просимо Вас підтвердити свою участь в даному заході.

За додатковою інформацією звертайтесь до Юрчак Олександр, 050 327 34 61, info@appau.org.ua

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>