Молодь та Індустрія 4.0 – профілювання контексту та тем, онлайн-мітап 28 січня, з 14:00 до 15:30

Національна кампанія «Молодь та Індустрія 4.0», яка розпочалась на цьому тижні, має багато тем для висвітлення. Чимало з них є складними, багатогранними, можливо неоднозначними у висновках й тому потребують початкового консенсусу та обговорення.  Наприклад, коли ми кажемо про переваги ІТ-освіти, і яка нібито має мало відношення до потреб промисловців, хто насправді робив хорошу аналітику в цій сфері чи існує вона взагалі? Або ж, візьмемо інший стереотип про відсутність ефективної співпраці між університетами та промисловцями – чи дійсно тут так мало хороших прикладів? Можливо, ми просто не знаємо цих успішних історій, яких насправді є багато? Подібних важливих питань й тем дискусій багато.

Перший огляд можливих тем кампанії виконавча дирекція АППАУ зробила 24 січня й це – основа для подальших обговорень. Й перше з них, яке стосується профілювання (розширення, доповнення або й заперечення) цих тез відбудеться на загальному  онлайн мітапі – широкій дискусії 28 січня, з 14:00 до 15:30.

В програмі заходу 3 категорії питань

 1. Цілі та завдання кампанії, графік заходів по регіонам
 2. Обговорення за ключовими темами (короткі експертні огляди до 10 хв)
  • Існуюча аналітика по темі відтоку молоді та кадрів з промисловості
  • Існуючі державні політики, націлені на протидію цьому явищу
  • Євро-політики, зокрема reskilling – upskilling, дотичні до Індустрії 4.0
  • Кращі приклади серед промисловців
  • Кращі приклади серед університетів та коледжів
  • Програми ІТ-галузі (ІТ – як бенчмарк)
  • Смарт-спеціалізація – як ключовий чинник вирівнювання в діях стейкхолдерів
  • Інші важливі теми 
 3. Формування типового сценарію для регіональних подій. Зміна наративів.

До розкриття питань категорії 2 запрошуються бажаючі – ваші пропозиції з темою виступу надсилайте на адресу info@appau.org.ua. Вітаються короткі (до 10 хв, 7-12 слайдів) виступи з ілюстрацією кількох ключових тез, що доповнюють – розширюють, або змінюють постановку питань, зазначених в статті АППАУ від 24 січня «Головні теми». Тобто, на цьому мітапі ми не намагаємось повністю розкривати ту чи іншу тему – важливіше їх тезово окреслити та обгрунтувати, а розкриття цих тем має відбутись пізніше в подальших заходах в регіонах та в фінальній конференції 3 березня.

Модератор заходу – Юрчак Олександр

Для участі необхідна реєстрація: