До платформи Industry4Ukraine приєднується корпорація «ПРОФІ»

Корпорація Профі об’єднує групу компаній, основною діяльністю яких є надання свого штатного висококваліфікованого персоналу на виробничий майданчик замовника. Підприємства Корпорації є українським роботодавцем та податковим агентом своїх штатних працівників. В штаті компаній, які входять до складу Корпорації, працюють понад 500 кваліфікованих робітників, серед яких зварювальники та слюсарі-складальники металевих конструкцій.

Всі штатні зварювальники проходять сертифікацію згідно міжнародних стандартів ISO 9606-1 та ISO 9606-2. Для професійного розвитку та підвищення кваліфікації працівників ми створили тренувально-підготовчий центр на базі “Київського механіко-технологічного коледжу”, де готуємо штатний персонал до проходження сертифікації, яку проводить інспектор німецького інженерно-сервісного центру TÜV. Слюсарі прослуховують курс лекцій, направлений на розуміння технічних креслень. Досвід у технологічному процесі дозволив нам написати та видати 3 книги про застосування міжнародних технічних стандартів у зварювальному виробництві та зняти 5 навчально-інформаційних фільмів.
Протягом п’яти років займаємось питаннями C-VET та впроваджуємо в навчальний процес методику тренувань на AR тренажерах.