Інноваційні екосистеми в промисловості – policy-makers meetup 14.04

2 проекти спільнот Industry4Ukraine, – ClusteRISE та «Інтеграція 4.0» в останні 6 місяців мали цілий ряд обмінів, дискусій, здобутків, яскравих відкриттів, але також чергового проявлення старих проблем. За рівнем інтенсивності ці обміни в сфері розвитку інноваційних екосистем промислових хайтек, були очевидно, рекордними по відношенню до попереднього періоду. Але інтенсивність та темп інколи заважають – зараз саме час зупинятись та оглянутись назад, спокійно відрефлексувати здобутки та проблеми, виявити нові виклики.

Отже, все це буде в нашій дискусії 14 квітня, з 16:00 до 17:30.

Головні теми дискусії:

  • Результати проектів ClusteRISE та Інтеграція 4.0 – що найважливіше для кожної категорії стейкхолдерів.
  • Що показали 3 події березня (Миколаїв, Харків, Запоріжжя) – головні підсумки.
  • Як залучати державні структури (їх участь в цих проектах залишається майже на нульовій позначці).
  • Які головні уроки минулого періоду, й що беремо з собою в наступний.

Результати цієї зустрічі є важливими для формування позицій української сторони на Ukrainian Cluster Week 26-28 квітня. Адже більшість заявлених там тем є цілком синхронними з європейськими, але «чи ми готові» озвучувати там свої консолідовані позиції?

До виступів 14 квітня запрошуються експерти проектів ClusteRISE та Інтеграція 4.0, руху Індустрія 4.0, учасники комітетів Industry4Ukraine та інші наші активісти та прихильники інноваційного розвитку промислових хайтек – присилайте свої теми на info@appau.org.ua. Регламент виступів – до 10 хв.

Модератор зустрічі – Олександр Юрчак.

Додатково для тих, хто приймав участь в наших заходах вищезгаданих проектів – звіт-огляд результатів  за 6 останніх місяців.

Для участі в онлайн мітапі потрібна реєстрація: