До платформи Industry4Ukraine приєднався Центр ресурсоефективного та чистого виробництва

Основна діяльність Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (Центру) зосереджена на сприянні «зеленій» модернізації української економіки за всіма напрямками і на різних рівнях, включаючи ефективніше використання ресурсів, підвищення конкурентоспроможності національної економіки та поліпшення екологічних показників підприємств в Україні. Також Центр співпрацює з міжнародними проєктами та організаціями, експертними компаніями, фінансовими установами, бізнес-асоціаціями, освітніми фондами та органами державної влади.

Контакти:

https://www.ua-investors.com/

+380 (67) 113 48 82

ua.investors.com@gmail.com

2 thoughts on “До платформи Industry4Ukraine приєднався Центр ресурсоефективного та чистого виробництва”

  • Наша організація з 2013 року працює у форматі класичної інституції оточення бізнесу. Наша місія – системна робота з активними галузевими діловими групами, асоціаціями, підприємливими людьми та командами у форматі інтелектуального бізнес-школи, основа якого любов і піклування. Розвиток людського потенціалу сприятиме реалізації усе більшої кількості проектів, синергія яких подолає поточну кризу і дозволить вийти на шлях сталого розвитку.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>