1-ий метчмейкинговий івент кластерів УКА, 6 травня, 15:00 – 16:30

Український кластерний альянс (УКА) організує 1-ий метчмейкинговий івент для учасників кластерів. Метчмейкинг (від англ. matchmaking) – це про сполучення попиту з пропозицією. Отже, на івенті 6 травня ми побачимо розгорнуту панораму як потреб – так і пропозицій учасників ринку. Правила дуже прості, кожен заявлений учасник робить пітчинг на 2 хв. В ньому мають чітко звучати як потреби даної компанії, так і її пропозиції (продукти, послуги, рішення..) для інших учасників кластерів УКА. Можна анонсувати також більш широкі пропозиції щодо співпраці кластерів УКА. Формат – усний спіч (без слайдів).

Після кожних 10 учасників проходить дискусія – обговорення отриманої інформації й далі йде наступна група. Спеціальне журі УКА оцінює найбільш цікаві моменти представлень та реакції аудиторії й відзначає кращі. Мета – знайти ланки ланцюжків доданої вартості, які ми як спільнота можемо закривати власними силами. Звідки й назва івенту – «Гра в ланцюжки».

Першими 6 травня стартують кластери ІАМ – до пітчингів запрошуються саме учасники від цих кластерів з Києва, Сум, Харкова, Запоріжжя, Вінниці та Миколаєва. Заявки на виступи надсилайте на info@industry4ukraine.net з ПІБ спікера, з назвою своєї компанії та кластеру.  

До пітчингу допускаються тільки діючі члени кластерів УКА, максимальна кількість учасників – 20, після 20-го учасника прийом заявок зупиняється. Для слухачів обмежень немає, потрібна тільки реєстрація