Сталий промисловий розвиток – як досягти синергії на платформі Industry4Ukraine

Стратегічна сесія учасників платформи 17 лютого

Коаліційна платформа Industry4Ukraine, як діалоговий майданчик між урядом, промисловцями та хайтек була запущена в червні 2019 року. Industry4Ukraine створена на основі приєднання учасників ринку до базового документу, який визначає стратегічні засади розвитку  – Маніфесту нової української промисловості. На сьогодні до платформи приєдналось понад 50 учасників – 35 асоціацій та бізнес-об’єднань, й 15 окремих компаній та організацій. В другій половині 2019 під егідою або за участю представників платформи, в країні пройшли кілька важливих заходів та проектів – Другий Український Індустріальний Тиждень, 2 круглі столи з питань співпраці та пошуку синергії між бізнесом та урядом, створення експортного комітету, тощо.

Водночас, є цілий ряд питань, які давно ставляться, але не є узгодженими між учасниками. Чи є платформа просто ситуативним альянсом під окремі спільні проекти, дотичні до Маніфесту? Чи це – більш синергетичне об’єднання, що ставить на меті системне та послідовне впровадження ряду політик та програм, які слідують з Маніфесту? Чи ролі та функції платформи обмежуються виключно лобіюванням окремих високорівневих положень на рівні уряду та парламенту, чи вони стосуються безпосереднього допрацювання й доведення цих положень до рівня робочих програм, законопроектів, policy-papers, постанов КМУ тощо? І якщо це друге, то хто все це має робити? Відповіді на ці запитання також апелюють до різного статусу та вкладу нинішніх учасників та співорганізаторів платформи. Очевидно, що окремі незалежні експерти чи організації не можуть вносити такий же вклад, які цілі асоціації й тому можуть мати різне бачення щодо розвитку платформи. Хоча інколи буває й навпаки – окремі особистості вартують цілих об’єднань. Як розподілити тоді й узгодити ролі між ними?

Стратегічна сесія має надати відповіді на ці питання.

Попередня програма

14:00Бачення цілей та засад платформи Industry4Ukraine, - виступи учасників платформи
Денис Базилевич (Інститут адвокації та лобіювання)
Олександр Юрчак (АППАУ)
Володимир Власюк (Укрпромзовнішекспертиза)
Інші учасники (подаються завчасно)
15:00Дискусія навколо цілей та засад розвитку платформи Industry4Ukraine. Прийняття рішення щодо реалізації положень Маніфесту на 2020.
15:30 Перерва на каву
15:50 Планування 2020 – визначення головних ініціатив співпраці, робота в групах
16:30Виступи груп, підведення підсумків сесії
17:00 Завершення заходу

Захід відбудеться за адресою вул. Велика Житомирська 33, ТПП України, к. 401.

Запрошуються учасники платформи Industry4Ukraine.

Для участі необхідна реєстрація

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>