Платформа Industry4Ukraine запрошує приєднатися до дискусій щодо співробітництва з європейськими партнерами у сфері реалізації програм Green Deal і Digital Europe

Запрошуємо приєднатися до серії дискусій з представниками українського уряду, бізнесу, академічних кіл та експертної спільноти, що стосуються існуючого і потенційного співробітництва з європейськими партнерами у сфері реалізації програм Green Deal і Digital Europe. Це вже другий захід Платформи в рамках участі України у проведенні EU Industry Week 2021. Україна не тільки розділяє ключові цінності та принципи подвійного переходу європейської промисловості, але і взяла на себе зобов’язання внести свій внесок в досягнення таких амбітних цілей як на рівні уряду, так і бізнесу.

Нещодавнє схвалення Національної економічної стратегії визначає «зелену економіку» в якості основної і домінуючою моделі держави. Шановні спікери нашого пленарного засідання і панельних дискусій розкажуть про це більш детально. Декарбонізація промисловості, розумна мобільність і водневі поновлювані джерела енергії – головні теми нашої веб-конференції. У заключній частині дня ми обговоримо стратегічні інфраструктурні проєкти України, які мають унікальний потенціал для Європи з точки зору поглиблення і розширення її логістичних і транспортних можливостей на основі інноваційних технологій та інженерних рішень.

За підсумками заходу його рекомендації будуть спрямовані Європейській Комісії для врахування під час систематизації результатів проведення EU Industry Week 2021 в цілому та їхнього подальшого врахування у формуванні та реалізації європейської індустріальної політики.
Робочі мови: англійська та українська. Переклад буде забезпечено.

Реєстрація за посиланням: https://euid2021.in.ua/climate-en/