Регіональні ландшафти Індустрії 4.0 «Підсумки 1-ої хвилі» – Вебінар, 9 червня, 17-00–18-00

З лютого по травень в проекті ClusteRISE пройшов цілий ряд заходів по аналітиці регіональних інноваційних екосистем промислових хайтек (ІЕПХ) в регіонах Запоріжжя, Харкова, а також, частково в інших регіонах України. Ці заходи включали опитування ринку, аналізи інноваційної екосистеми, побудову інноваційних ландшафтів ІАМ / Індустрії 4.0, серію навчальних заходів та експертних дискусій тощо.

В результаті, ці заходи сформували «1-шу хвилю» цілісної та повної аналітично-інформаційної кампанії по розвитку регіональних ІЕПХ . Сьогодні ми маємо досить повну аналітику як щодо стану інноваційних екосистем в промисловості, так і уявлення “що робити” й будемо раді поділитись цією інформацією з експертними спільнотами 9 червня (повний звіт – тут).

В програмі:

  • 1-ша хвиля – склад та проходження кампанії.
  • Головні підсумки кампанії: «стан ІЕПХ гірший, ніж очікувалось, але резерви є».
  • «Що робити» – 10-топ заходів для регіональних стейкхолдерів.
  • Повний аналітичний звіт по кампанії – огляд.
  • Сесія Q&A.

Головний спікер – Юрчак Олександр, керівник проекту ClusteRISE, генеральний директор АППАУ. Коментарі до результатів кампанії готують також координатори та члени правлінь кластерів ІАМ з Запоріжжя (Андрій Карпенко, Кирил Красносельский) та Харкова (Віталій Зайцев, Оксана Ситник).

Для участі в заході потрібна реєстрація.